کنترل پنل دایرکت ادمین

کنترل پنل دایرکت ادمین چیست؟

دایرکت ادمین یک کنترل پنل میزبانی وب می باشد

کنترل پنل دایرکت ادمین همانند سی پنل بر روی لینوکس نصب و راه اندازی می شود.

این کنترل پنل بصورت ویژه برای سیستم عامل های RedHat، CentOs، FreeBSD و Debian ارائه شده و یکی از مزیت هایی که برای هاستینگ های ایرانی دارد این می باشد که سی پنل چون برای آمریکا بوده هر بار ایران را تحریم می نماید اما دایرکت ادمین هیچگاه مورد سیاست های تحریم قرار نگرفته و شما میتوانید با خیال راحت و بدون نگرانی از این مسائل میزبانی خود را تحت این کنترل پنل ارائه نمایید.

یکی دیگر از ویژگی های خوب دایرکت ادمین فروش لایسنس با هزینه پایین و بصورت مادام العمر می باشد که این لایسنس تمامی امکانات دایرکت ادمین را دارا می باشد و با یک بارهزینه دیگر نگران تمدید آن نخواهید بود.

یکی دیگر از برتری های دایرکت ادمین نسبت به سی پنل ارائه پشتیبانی فنی نامحدود بر روی تمامی پکیج های خود می باشد بر خلاف سی پنل که برای هر پشتیبانی باید پکیج آن را تهیه نمایید.

همچنین کنترل پنل دایرکت ادمین ظاهری ساده دارد و با توجه به نظرات کاربران با این کنترل پنل راحت تر از موارد دیگر ارتباط برقرار می کنند.

مطالب جالب بیشتر  آموزش آپلود فایل در دایرکت ادمین

دایرکت ادمین دارای ۳ قسمت مهم بوده که به معرفی آنها می پردازیم.

بخش اول : Your Account

در این قسمت می توانید به تنظیمات مربوط به دامنه، پسورد ، آمار سایت، مدیریت dns ها، بکاپ ها ، مدیریت فایل ها ، مدیریت پایگاه داده ها، اتصال FTP و … دسترسی داشته باشید و آنها را مدیریت نمایید.

بخش دوم : Email Management

در این قسمت از پنل دایرکت ادمین می توانید به تنظیمات مربوط به اکانت های ایمیل، لیست ایمیل ها، وب میل ها، رکورد های ام ایکس ، پاسخگویی خودکار به ایمیل ها و … دسترسی داشته باشید.

بخش سوم : Advanced Features

در این بخش تنظیمات پیشرفته مربوط به کرون جاب ها، صفحات خطا، phpMyAdmin، انتقال صفحات و… وجود دارد که میتوانید آن ها را مدیریت کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
کنترل پنل دایرکت ادمین چیست؟
Author Rating
51star1star1star1star1star


دسته بندی : دایرکت ادمین, وبلاگ نویسنده: Mohammad Ali تاریخ: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷